•  +38 066 21 88 422, +38 093 67 66 098, +38 096 616 51 54 
  •  european-fest 
  •  info@european-fest.com

16 ДЕКАБРЯ 2018

ЕВРОПЕЙСКИЙ МЕЖДУНАРОДНЫЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС

НОВОГОДНИЙ! 2018!

УКРАИНА, ХАРЬКОВ

Європейський Міжнародний хфестиваль – конкурс

«EUROPEAN SHOW DANCE FESTIVAL»

 
   

ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ СВЯТКУВАННЮ

ДНЮ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!!!

УКРАЇНА – ХАРКІВ

20178

ПОЛОЖЕННЯ

Про проведення Європейского міжнародного хореографічного фестивалю-конкурсу

 

«EUROPEAN SHOW DANCE FESTIVAL»

16 грудня 2018 г.

м. Харків, Україна

ХНАТОБ, СУМСЬКА 25

Початок о 9-00

Розділ 1

1.1.Загальні положення

Європейський міжнародний хореографічний фестиваль – конкурс «EUROPEAN SHOW DANCE FESTIVAL» ( далі – Фестиваль) являє собою арт-вимір для презентації творчих досягнень хореографічних колективів, простір для обміну досвідом та співтворчості хореографічних та циркових колективів.

1.2.Засновник та організатор заходу

Засновником та організатором фестивалю є торгівельна марка «EUROPEAN FESTIVAL» та БО «Європейський благодійний фонд «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ».

Фестиваль проходить за підтримки обласного Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, КУ «Харківський обласний центр молоді», благодійної організації «Ротарі клуб»

Європейський міжнародний хореографічний фестиваль – конкурс «EUROPEAN SHOW DANCE FESTIVAL» ( далі – Фестиваль) являє собою арт-вимір для презентації творчих досягнень хореографічних колективів, простір для обміну досвідом та співтворчості хореографічних та циркових колективів.

1.3. Мета та завдання заходу

- фестиваль – конкурс «EUROPEAN SHOW DANCE FESTIVAL» створений для привернення уваги до непрофесійного аматорського мистецтва, зокрема хореографічного жанру; - фестиваль має на меті найбільш повно представити роботу хореографічних колективів та циркового мистецтва;

- формування творчої середи для розвитку хореографічного мистецтва;

- створення та закріплення творчого зв’язку та обмін досвідом між колективами;

- підтримка та розширення досвіду та професійної майстерності творчих колективів та керівників;

- збереження та розвиток традицій в хореографічному мистецтві, підвищення художнього рівня та виконавської майстерності творчих колективів;

- подальша підтримка переможців фестивалю – конкурсу, залучення їх до концертних шоу-програм, конкурсів, фестивалів, телевізійним зйомкам у Франції, Польщі, Німеччині, Італії, Болгарії, а також до міжнародних проектів та обмінів.

- фестиваль створений для формування творчого середовища для розвитку хореографічного мистецтва.

1.4. Місце та термін проведення заходу

Фестиваль проводиться 16 грудня 2018 року в на базі Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В.Лисенка за адресою: м.Харків, вул.Сумська 25.

Розділ 2

2.1. Організаційні засади проведення заходу, їх права та обов’язки

Для організації фестивалю – конкурсу «EUROPEAN SHOW DANCE FESTIVAL» створюється оргкомітет фестивалю.

Оргкомітет виконує наступну функцію:

- здійснює збір заявок на участь у фестивалі конкурсі;

- створює робочу групу;

- визначає та затверджує склад журі;

- здійснює зустріч та розміщення учасників та гостей фестивалю;

- організовує роботу прес – центру;

-здійснює організацію зустрічі, поселення та харчування учасників та супроводжуючих осіб з інших міст та країн за запитом та необхідністю.

2.2 Права та обов’язки оргкомітету

оргкомітет має право вносити зміни до положення фестивалю – конкурсу не пізніше останньої дати прийому заявок;

- оргкомітет залишає за собою ексклюзивне право використовувати аудіо- та відеоматеріали з фестивалю – конкурсу для виготовлення рекламної продукції, для тиражування всіх видів аудіо- та відеопродукції, дає дозвіл іншим організаціям на трансляцію без спеціальної згоди учасника фестивалю;

- у разі надзвичайних ситуацій, в тому числі введення військового стану, з метою захисту життя та здоров’я учасників, супроводжуючих та інших осіб, які можуть постраждати, оргкомітет має право перенести будь-який із запланованих заходів;

- оргкомітет не несе відповідальності за організацію учасником фестивалю подорожі до місця проведення фестивалю.

- оргкомітет вживає всіх необхідних заходів на території проведення фестивалю для безпеки учасників, за умови дотримання ними правил поведінки та пожежної безпеки;

- оргкомітет фестивалю відповідальності за життя та здоров’я учасників під час проведення репетицій та фестивалю не несе. Відповідальність за життя та здоров’я учасників фестивалю несуть супроводжуючі особи;

2.3 Журі фестивалю – конкурсу

Виступ учасників фестивалю-конкурсу оцінює професійне журі, яке складається з провідних діячів культури та мистецтва, фахівців з різних галузей мистецтва, видатних хореографів, провідних викладачів, зірок шоу-бізнесу, народних та заслужених артистів України, менеджерів та директорів міжнародних проектів та фестивалів, режисерів, концертних менеджерів.

   У разі якщо в одній віковій категорії та номінації більше трьох учасників набрали однакову кількість балів, допускається додаткове обговорення для визначення призового місця.

   Критерії оцінювання учасників:

- Техніка виконання;

- Оригінальність постановки;

- Відповідність стилю, жанру, музичного супроводу;

- Відповідність репертуару віковій категорії, заявленій номінації та виконавським можливостям;

- Оригінальність костюмів;

- Артистизм учасників (художня образність та виразність, культура виконання)

     Журі має право присудити не всі премії, в т.ч. Гран-Прі, у разі відсутності відповідного рівня професіоналізму конкурсанта. Рішення журі остаточне, перегляду та оскарженню не підлягає. Рішення закріплюється відповідним протоколом. Оргкомітет не впливає на рішення журі та не несе відповідальність за виставлені бали та присуджені місця. Звертатись до журі за будь-якими питаннями в індивідуальному порядку ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.

Розділ 3

3.1 Порядок проведення заходу та порядок подання документів

Фестиваль - конкурс проходитиме 16 ГРУДНЯ 2018 року у місті Харків за адресою: вул. Сумська, 25.

1 етап – збір заявок до 10 ГРУДНЯ 2018 року

Для участі у фестивалі необхідно надіслати анкету - заявку (додаток 1) встановленого зразку на електронну адресу оргкомітету

Анкета надається не пізніше 10 травня 2018 року.

2 етап – 16 ГРУДНЯ 2018 року

Перегляд фестивальної програми. Круглий стіл та святковий фуршет за участю членів журі, переможців та гостей фестивалю - конкурсу. Прес-конференція за участю засновників, організаторів, членів журі, переможців та гостей фестивалю - конкурсу. Церемонія нагородження переможців фестивалю - конкурсу. Традиційний ярмарок розваг «EUROPEAN» для учасників та гостей фестивалю.

Розділ 4

4.1 Учасники заходу

До участі у фестивалі-конкурсі «EUROPEAN SHOW DANCE FESTIVAL» допускаються колективи учасників віком від 3 до 35 років, а саме: учні загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, шкіл естетичного виховання, вихованці позашкільних закладів освіти та культури.

4.2 Документи до участі

Для участі у фестивалі - конкурсі потрібно надіслати на електронну адресу до оргкомітету наступні матеріали:

- анкета - заявка (додаток 1) до 10.12.2018 за адресою:Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

-фонограму номерів на наступну електронну адресу:Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Перед початком конкурсної програми учаснику необхідно перевірити фонограми (треки), також з собою мати фонограми на флеш – носії (USB-флешка) в окремій папці із зазначенням номінації, вікової категорії, назви номеру, назви колективу.

4.3 Основні критерії відбору до участі у фестивалі - конкурсі

До участі у фестивалі запрошуються колективи, які працюють у різних напрямках хореографічного мистецтва: народний танець, стилізація народного танцю, сучасний естрадний танець, Street dance show, східний танець, бальний танець, Contemporary, Модерн, Джаз, класика, демі – класика, естрадно – спортивна хореографія, вільна танцювальна категорія та естрадно-циркове мистецтво.

Номінації

Народний танець – в номінації змагаються танці народів світу.

Стилізація народного танцю – в номінації змагаються номери, в яких переважає народна хореографія, а також використана хореографія інших танцювальних напрямків з використанням стилізованих елементів.

Сучасний естрадний танець – у номінації дозволяється поєднання декількох сучасних напрямків в одній постановці.

Street dance show -в цій номінації змагаються номери, що представляють наступні напрямки танцю: хіп-хоп, диско, техно, тектонік, LA-style, Jazz-funk, С-walk, Breakdance, Popping,Locking, Vogue, Waakingта інші сучасні напрямки. В хореографічній постановці в даній номінації необхідно з’єднати мінімум чотири напрямки.

Східний танець –в цій номінації змагаються номери, що представляють всі напрямки східних танців.

Бальний танець – до участі в цій номінації допускаються тільки командні шоу на основі бальної хореографії.

Contemporary, Модерн, Джаз – в цій номінації змагаються наступні танцювальні напрямки: модерн, джаз-модерн, сontemporary, afro-jazz, сontemporary-jazz.

Класика, Демі-класика – в цій номінації змагаються номери, в яких переважає класична хореографія. Елементи в своїй основі залишаються як в класичному балеті, але вони можуть змінюватись та значно відхилятися від класичних канонів.

Естрадно-спортивна хореографія – у номінації змагаються сценічні номери, які містять елементи циркового мистецтва – акробатику, гімнастику і так далі.

Вільна танцювальна категорія – в цій номінації відсутні обмеження по стилістиці танцю. Дозволяється участь різних вікових груп в одному танці.

Естрадно-циркове мистецтво – в цій номінації беруть участь колективи естрадно- циркового напрямку.

Кожний учасник може прийняти участь як в одній, так і в декількох номінаціях одразу, заповнивши анкети – заявки у кожній з вибраних номінацій.

До участі у фестивалі допускаються номери тривалістю не більше 4:00 хвилин.

Кількість учасників у номерах поділяється на групи:

Середня група - від 10 -ти до 12-ти учасників в номері;

Формейшн – від 13-ти до 24-х учасників в номері;

Продакшн – від 25 та більше учасників в номері.

Вікові категорії:

• І категорія: від 3-х до 4-х років;

• ІІ категорія: від 5-ї до 7-ти років;

• ІІІ категорія: від 8-ї до 10-ти років;

• ІV категорія: від 11-ти до 13-ти років;

• V категорія: від 14-ти до 16-ти років;

• VІ категорія: від 17-ти до 19 років;

• VІІ категорія: від 20-ти до 35-ти років;

• VІІІ змішана категорія молодша;

• ІХ змішана категорія старша

Форс – мажорні ситуації та виключення обговорюються с організаторами заздалегідь.

4.4 Права та обов’язки учасників фестивалю.

- кожен учасник конкурсу несе повну відповідальність за збереження наданого обладнання під час фестивально – концертних заходів;

- учасник фестивалю – конкурсу надає право Оргкомітету використовувати аудіо- та відеоматеріали за його участі у виготовленні рекламної продукції та дає згоду на використання його імені в акціях, пов’язаних з ТМ «EUROPEAN FESTIVAL»;

- учасникам та супроводжуючим особам ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ втручатися в роботу Оргкомітету, Журі та робочої групи фестивалю-конкурсу. У разі створення учасниками фестивалю та супроводжуючими особами скандальної ситуації, некоректної поведінки, негативних відгуків на адресу оргкомітету, журі чи робочої групи фестивалю, учасник може бути знятий з участі у конкурсі без повернення внеску;

- керівники колективів, що беруть участь у фестивалі несуть відповідальність за: достовірність наданої у заявці інформації, точність подачі номера до номінації, якість підготовки танцювальних номерів, якість наданого музичного супроводу, особисті цінні речі учасників колективу, культуру поведінки учасників колективу та супроводжуючих осіб під час проведення фестивалю;

- керівники колективів, що беруть участь у фестивалі, повинні мати з собою копії свідоцтв народження учасників на випадок необхідності підтвердження вікової категорії;

- на фестивалі забороняється використання відкритого вогню; використання рідини, яка може привести сценічний майданчик до непридатного або небезпечного для роботи стану; використання нецензурних висловів у музичних композиціях на будь-якій мові світу;

- учасники фестивалю та супроводжуючі особи несуть відповідальність за збереження майна та приміщень, в яких проходить фестивальний захід.

Розділ 5

5.1 Нагородження учасників

Для переможців фестивалю – конкурсу передбачені наступні нагороди:

-  Гран – Прі фестивалю – конкурсу;

- Лауреати 1,2 та 3 ступеню;

-  Дипломанти 1,2 та 3 ступеню;

-  Спеціальні нагороди від партнерів фестивалю у різних номінаціях та подарунки

Лауреати, в залежності від ступеню премії та номінації, отримують у подарунок: спеціальні статуетки, дипломи міжнародного зразку, подарункові сертифікати на участь у міжнародних фестивалях у Болгарії, Греції, Франції, Швейцарії та інших країнах Європи, а також подарунки від спонсорів та організаторів фестивалю.

Увага!!! Від організаторів та партнерів фестивалю передбачені додаткові нагороди за їх вибором.

Кожна хореографічна постановка , яка буде представлена на розсуд журі, нагороджується оригінальним кубком та дипломом.

Кожний учасник фестивалю нагороджується дипломом міжнародного зразку.

Кожний учасник фестивалю нагороджується подарунками від спонсорів фестивалю.

Переможці фестивалю – конкурсу отримують запрошення на престижні Всеукраїнські та Міжнародні конкурси та фестивалі.

Розділ 6

6.1 Фінансові умови

Фестиваль не є комерційним заходом. Фінансування фестивалю – конкурсу відбувається за рахунок коштів організаторів, співорганізаторів, спонсорів та меценатів, інших джерел та надходжень, не заборонених чинним законодавством України, а також за рахунок внесків учасників.

Учасникам фестивалю – конкурсу з України необхідно сплатити на рахунок фестивалю – конкурсу організаційний внесок, який вказаний нижче. До вартості входять диплом та подарунки від спонсорів, вартість індівідуальної медалі з логотипом фестивалю– 30 гривень.

Вартість участі – 150 гривень з одного учасника за 1 (один) номер,

250 гривень з одного учасника за 2 (два) номери.

Увага!!!

Реєстрацією вважається заявка на участь та оплата у розмірі 100%

до 10 грудня !

Увага!!! У зв’язку з великою кількістю заявок реєстрація може бути припинена

раніше 10 грудня !!!

Діти – сироти та діти – інваліди не сплачують організаційний внесок за участь у фестивалі за умови надання відповідних документів. Діти з малозабезпечених сімей, а також діти з сімей учасників АТО сплачують 50% від організаційного внеску.

Увага! Для керівників діють особливі умови! Детальна інформація надається за індивідуальним запитом.

Благодійний внесок для гостей фестивалю становить 50 гривень. Велике прохання донести цю інформацію до батьків.

У разі відсутності учасника на момент його участі у фестивалі- конкурсі оргвнесок не повертається.

Під час фестивалю проводиться професійна фото- та відеозйомка. Учасники мають змогу придбати ці матеріали одразу після конкурсних виступів.

Спонсори та меценати фестивалю – конкурсу забезпечуються рекламою у пресі, на радіо та телебаченні згідно з існуючим медіапланом. Їх торгівельні марки та логотипи використовуються в оформленні концертних майданчиків та друкованої продукції фестивалю – конкурсу.

Контакти:

+3 8066 21 88 422

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.- для заявок

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. -для фонограм

Карта Приватбанку для внесення коштів : 5169 3305 0959 2488

ФОП Кухтіна Р.Г. р/р 26004052243573

МФО 351533

Додаток 1

Анкета- заявка

на участь у фестивалі – конкурсі

« EUROPEANREVOLUTION»

Увага!!! У зв’язку з великою кількістю заявок реєстрація може бути припинена

раніше 10 грудня!!!

(заповнення заявки обов’язково українською мовою)

 1. Повна назва колективу, місто _
 2. П.І.Б. керівника колективу _
 3. Контакти керівника, електронна адреса, телефон _
 4. Загальна кількість учасників від колективу _
 5. Назва номеру _
 6. Хронометраж (хвилин, секунд), побажання для виступу, примітки _
 7. Кількість учасників у номері _
 8. Напрямок хореографії, вікова категорія _

МИ БАЖАЄМО ВАМ ЯСКРАВИХ ПЕРЕМОГ НА ОДНОМУ З КРАЩИХ ФЕСТИВАЛІВ КРАЇНИ!!!

111 

ЕUROPEAN FESTIVAL - ТВОЙ УСПЕХ НЕПОВТОРИМ!

 

ЗповагоюкомандаТМ "EUROPEAN FESTIVAL"!

 

1 ЛИСТОПАДА 2020

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС

ДЛЯ КОНКУРСАНТІВ ДО 12 РОКІВ!

УКРАЇНА, ХАРКІВ

 

 

 

 

 

 

 

 

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС  

EUROPEAN KIDS AWARDS  

1 ЛИСТОПАДА 2020 года 

ПАЛАЦ СТУДЕНТІВ імені ЯРОСЛАВА МУДРОГО

Україна, Харків  

Для конкурсантів до 10 років ! Змішана категорія - до 12 років ВКЛЮЧНО!

УПЕРШЕ В ІСТОРІЇ ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛІВ-КОНКУРСІВ !

НАЙМАСШТАБНІШИЙ ТА ГРАНДІОЗНІШИЙ 

 ФЕСТИВАЛЬ - КОНКУРС КРАЇНИ  ДЛЯ КОНКУРСАНТІВ 1-2-3-4- вікових категорій!!! 

ЄДИНИЙ ТА НЕПОВТОРНИЙ В УКРАЇНІ !!!

СОЛОДКІ ПОДАРУНКИ ТА АВТОРСЬКИ МЕДАЛІ В ПОДАРУНОК !!! 

ДО ФЕСТИВАЛЮ ВКЛЮЧЕНА ЯРМАРКА РРОЗВАГ "EUROPEAN" !!!

Даний захід Ми особливо рекомендуємо для дебютантів та дебютних композиций! 

УВАГА!!! КІЛЬКІСТЬ МІСТЬ ОБМЕЖЕНА!!!

__________________________________________________________________________________________

 

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ – КОНКУРС

« EUROPEAN KIDS AWARDS 2020»

Положення

Розділ 1

1.1. Загальні положення

Європейський міжнародний фестиваль – конкурс «EUROPEAN KIDS AWARDS» ( далі – Фестиваль) являє собою арт-вимір для презентації творчих досягнень хореографічних колективів, простір для обміну досвідом та співтворчості хореографічних колективів та циркового мистецтва.

1.2.Засновник та організатор заходу

Засновниками та творчими організаторами фестивалю – конкурсу «EUROPEAN KIDS AWARDS» є  Благодійна організація «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ» та Торгівельна марка «EUROPEAN FESTIVAL». Фестиваль проходить за підтримки обласного Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, КП «Харківський обласний центр молоді». Фестиваль проходить за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.

1.3. Мета та завдання заходу

- Фестиваль – конкурс «EUROPEAN KIDS AWARDS» створений для привернення уваги до непрофесійного аматорського мистецтва, зокрема хореографічного жанру. Фестиваль має на меті найбільш повно представити роботу хореографічних колективів та циркового мистецтва;

- формування творчого середовища для розвитку хореографічного та циркового мистецтва;

- створення та закріплення творчого зв’язку та обмін досвідом між колективами;

- підтримка та розширення досвіду та професійної майстерності творчих колективів та керівників;

- збереження та розвиток традицій в хореографічному мистецтві, підвищення художнього рівня та виконавської майстерності творчих колективів;

- подальша підтримка переможців фестивалю – конкурсу, залучення їх до концертних шоу-програм, конкурсів, фестивалів, телевізійним зйомкам у Франції, Польщі, Німеччині, Італії, Болгарії, а також до міжнародних проектів та обмінів.

1.4. Місце та термін проведення заходу

Фестиваль відбудеться 01 листопада 2020 року на базі Палацу Студентів імені Ярослава Мудрого за адресою: м.Харків, вул.Пушкінська, 88.

Розділ 2

2.1. Організаційні засади проведення заходу, їх права та обов’язки

Для організації фестивалю – конкурсу «EUROPEAN KIDS AWARDS» створюється оргкомітет фестивалю.

Оргкомітет виконує наступну функцію:

- здійснює збір заявок на участь у фестивалі конкурсі;

- створює робочу групу;

- визначає та затверджує склад журі;

- здійснює зустріч та розміщення учасників та гостей фестивалю;

- організовує роботу прес – центру;

-займається організацією зустрічі, поселенням та харчуванням учасників та супроводжуючих осіб з інших міст та країн за запитом та необхідністю.

2.2 Права та обов’язки оргкомітету

оргкомітет має право вносити зміни до положення фестивалю – конкурсу не пізніше останньої дати прийому заявок;

- оргкомітет залишає за собою ексклюзивне право використовувати аудіо- та відеоматеріали з фестивалю – конкурсу для виготовлення рекламної продукції, для тиражування всіх видів аудіо- та відеопродукції, дає дозвіл іншим організаціям на трансляцію без спеціальної згоди учасника фестивалю;

- у разі надзвичайних ситуацій, в тому числі введення військового стану, з метою захисту життя та здоров’я учасників, супроводжуючих та інших осіб, які можуть постраждати, оргкомітет має право перенести будь-який із запланованих заходів;

- оргкомітет не несе відповідальності за організацію учасником фестивалю подорожі до місця проведення фестивалю.

- оргкомітет вживає всіх необхідних заходів на території проведення фестивалю для безпеки учасників, за умови дотримання ними правил поведінки та пожежної безпеки;

- оргкомітет фестивалю відповідальності за життя та здоров’я учасників під час проведення репетицій та фестивалю не несе. Відповідальність за життя та здоров’я учасників фестивалю несуть супроводжуючі особи;

2.3 Журі фестивалю – конкурсу

Виступ учасників фестивалю-конкурсу оцінює професійне журі, яке складається з провідних діячів культури та мистецтва, фахівців з різних галузей мистецтва, видатних хореографів, провідних викладачів, зірок шоу-бізнесу, народних та заслужених артистів України, менеджерів та директорів міжнародних проектів та фестивалів, режисерів, концертних менеджерів.

   У разі якщо в одній віковій категорії та номінації більше трьох учасників набрали однакову кількість балів, допускається додаткове обговорення для визначення призового місця.

   Критерії оцінювання учасників:

-         Техніка виконання;

-         Оригінальність постановки;

-         Відповідність стилю, жанру, музичного супроводу;

- Відповідність репертуару віковій категорії, заявленій номінації та виконавським можливостям;

-         Оригінальність костюмів;

-      Артистизм учасників (художня образність та виразність, культура виконання)

Журі має право присудити не всі премії, в т.ч. Гран-Прі, у разі відсутності відповідного рівня професіоналізму конкурсанта. Рішення журі остаточне, перегляду та оскарженню не підлягає. Рішення закріплюється відповідним протоколом. Оргкомітет не впливає на рішення журі та не несе відповідальність за виставлені бали та присуджені місця. Звертатись до журі за будь-якими питаннями в індивідуальному порядку ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.

Розділ 3

3.1 Порядок проведення заходу та порядок подання документів

Фестиваль- конкурс проходитиме 01 листопада 2020 року у місті Харків за адресою: вул. Пушкінська, 88.

1 етап – збір заявок до 17 жовтня 2020 року

Для участі у фестивалі необхідно надіслати анкету - заявку (додаток 1) встановленого зразку на електронну адресу оргкомітету

Анкета надається не пізніше 17 жовтня 2020 року.

2 етап - 01 листопада 2020 року

Перегляд фестивальної програми. Круглий стіл та святковий фуршет за участю членів журі, переможців та гостей фестивалю - конкурсу. Прес-конференція за участю засновників, організаторів, членів журі, переможців та гостей фестивалю - конкурсу. Церемонія нагородження переможців фестивалю - конкурсу. Традиційний ярмарок розваг для учасників та гостей фестивалю.

Розділ 4

4.1 Учасники заходу

До участі у фестивалі-конкурсі «EUROPEANKIDSAWARDS» допускаються колективи, вікова категорія учасників яких не перевищує 12 років: учні загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, шкіл естетичного виховання, вихованці дошкільних та позашкільних закладів освіти та культури.

4.2 Документи до участі

Для участі у фестивалі - конкурсі потрібно надіслати на електронну адресу до оргкомітету наступні матеріали:

- анкета - заявка (додаток 1) до 17.10.2020 за адресою:               Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

- фонограму номерів на наступну електронну адресу:Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Перед початком конкурсної програми учаснику необхідно перевірити фонограми (треки), також з собою мати фонограми на флеш – носії (USB-флешка) в окремій папці із зазначенням номінації, вікової категорії, назви номеру, назви колективу.

4.3 Основні критерії відбору до участі у фестивалі - конкурсі

До участі у фестивалі запрошуються колективи, які працюють у різних напрямках хореографічного мистецтва: народний танець, стилізація народного танцю, сучасний естрадний танець, Street dance show, східний танець, бальний танець, Contemporary, Модерн, Джаз, класика, демі – класика, естрадно – спортивна хореографія, вільна танцювальна категорія та колективи естрадно-циркового мистецтва.

Номінації

Народний танець – в номінації змагаються танці народів світу.

Стилізація народного танцю – в номінації змагаються номери, в яких переважає народна хореографія, а також використана хореографія інших танцювальних напрямків з використанням стилізованих елементів.

Сучасний естрадний танець – у номінації дозволяється поєднання декількох сучасних напрямків в одній постановці.

Street dance show -в цій номінації змагаються номери, що представляють наступні напрямки танцю: хіп-хоп, диско, техно, тектонік, LA-style, Jazz-funk, С-walk, Breakdance, Popping,Locking, Vogue, Waakingта інші сучасні напрямки. В хореографічній постановці в даній номінації необхідно з’єднати мінімум чотири напрямки.

Східний танець –в цій номінації змагаються номери, що представляють всі напрямки східних танців.

Бальний танець – до участі в цій номінації допускаються тільки командні шоу на основі бальної хореографії.

Contemporary, Модерн, Джаз – в цій номінації змагаються наступні танцювальні напрямки: модерн, джаз-модерн, сontemporary, afro-jazz, сontemporary-jazz.

Класика, Демі-класика – в цій номінації змагаються номери, в яких переважає класична хореографія. Елементи в своїй основі залишаються як в класичному балеті, але вони можуть змінюватись та значно відхилятися від класичних канонів.

Эстрадно-спортивная хореография – у номінації змагаються сценічні номери, які містять елементи циркового мистецтва – акробатику, гімнастику і так далі.

Вільна танцювальна категорія – в цій номінації відсутні обмеження по стилістиці танцю. Дозволяється участь різних вікових груп в одному танці.

Естрадно-циркове мистецтво – в цій номінації беруть участь колективи естрадно- циркового напрямку.

Кожний учасник може прийняти участь як в одній, так і в декількох номінаціях одразу, заповнивши анкети – заявки у кожній з вибраних номінацій.

До участі у фестивалі допускаються номери тривалістю не більше 4:00 хвилин.

Кількість учасників у номерах поділяється на групи:

Середня група - від 8-ми до 11-ти участників в номері;

Формейшн – від 12-ти до 24-х участників в номері;

Продакшн – від 25 та більше участників в номері.

Вікові категорії:

 • І категорія: от 3-х до 4-х років;
 • ІІ категорія: от 5-ми до 7-ти років;
 • ІІІ категорія: от 8-ти до 10-ти років;
 • IVзмішана молодша категорія - до 12 років включно.

Форс – мажорні ситуації та виключення обговорюються с організаторами заздалегідь.

4.4 Права та обов’язки учасників фестивалю.

- Кожен учасник конкурсу несе повну відповідальність за збереження наданого обладнання під час фестивально – концертних заходів;

- учасник фестивалю – конкурсу надає право Оргкомітету використовувати аудіо- та відеоматеріали за його участі у виготовленні рекламної продукції та дає згоду на використання його імені в акціях, пов’язаних з ТМ «EUROPEAN FESTIVAL»;

- учасникам та супроводжуючим особам ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ втручатися в роботу Оргкомітету, Журі та робочої групи фестивалю-конкурсу. У разі створення учасниками фестивалю та супроводжуючими особами скандальної ситуації, некоректної поведінки, негативних відгуків на адресу оргкомітету, журі чи робочої групи фестивалю, учасник може бути знятий з участі у конкурсі без повернення внеску;

- керівники колективів, що беруть участь у фестивалі несуть відповідальність за: достовірність наданої у заявці інформації, точність подачі номера до номінації, якість підготовки танцювальних номерів, якість наданого музичного супроводу, особисті цінні речі учасників колективу, культуру поведінки учасників колективу та супроводжуючих осіб під час проведення фестивалю;

- керівники колективів, що беруть участь у фестивалі, повинні мати з собою копії свідоцтв народження участників на випадок необхідності підтвердження вікової категорії;

- на фестивалі забороняється використання відкритого вогню; використання рідини, яка може привести сценічний майданчик до непридатного або небезпечного для роботи стану; використання нецензурних висловів у музичних композиціях на будь-якій мові світу;

- учасники фестивалю та супроводжуючі особи несуть відповідальність за збереження майна та приміщень, в яких проходить фестивальний захід.

Розділ 5

5.1 Нагородження учасників

Для переможців фестивалю – конкурсу передбачені наступні нагороди:

-                     Гран – Прі фестивалю – конкурсу;

-                     Лауреати 1,2 та 3 ступеню;

-                     Дипломанти 1,2 та 3 ступеню;

-         Спеціальні нагороди від партнерів фестивалю у різних номінаціях та подарунки

Лауреати, в залежності від ступеню премії та номінації, отримують у подарунок: спеціальні статуетки, дипломи міжнародного зразку, подарункові сертифікати на участь у міжнародних фестивалях у Болгарії, Греції, Франції, Швейцарії та інших країнах Європи, а також подарунки від спонсорів та організаторів фестивалю.

Увага!!! Від організаторів та партнерів фестивалю передбачені додаткові нагороди за їх вибором.

Кожна постановка , яка буде представлена на розсуд журі, нагороджується оригінальним кубком та дипломом.

Кожний учасник фестивалю нагороджується дипломом міжнародного зразку, медаллю з індивідуальним жетоном фестивалю та солодким подарунком.

Кожний учасник фестивалю нагороджується подарунками від спонсорів фестивалю.

Переможці фестивалю – конкурсу отримують запрошення на престижні Всеукраїнські та Міжнародні конкурси та фестивалі.

Розділ 6

6.1 Фінансові умови

Фестиваль не є комерційним заходом. Фінансування фестивалю – конкурсу відбувається за рахунок коштів організаторів, співорганізаторів, спонсорів та меценатів, інших джерел та надходжень, не заборонених чинним законодавством України, а також за рахунок внесків учасників.

Учасникам фестивалю – конкурсу з України необхідно сплатити на рахунок фестивалю – конкурсу організаційний внесок, який вказаний нижче.

ДО ВАРТОСТІ ВХОДЯТЬ УНІКАЛЬНА БРЕНДОВАНА МЕДАЛЬ ДІАМЕТРОМ 70 ММ , ДИПЛОМ МІЖНАРОДНОГО ЗРАЗКУ ФОРМАТУ А3 , СОЛОДКИЙ ПОДАРУНОК ТА ПОДАРУНКИ ВІД СПОНСОРІВ .

Вартість участі – 230 гривень з одного участника за 1 (один) номер,

380 гривень з одного учасника за 2 (два) номери.

Увага! Можлива ДИСТАНЦІЙНА УЧАСТЬ!

Діти – сироти та діти – інваліди не сплачують організаційний внесок за участь у фестивалі за умови надання відповідних документів. Діти з малозабезпечених сімей, а також діти з сімей учасників АТО сплачують 50% від організаційного внеску.

Увага! Для керівників діють особливі умови!  Детальна інформація надається за індивідуальним запитом.

Благодійний внесок для гостей фестивалю становить 70 гривень. Велике прохання донести цю інформацію до батьків.

У разі відсутності учасника на момент його участі у фестивалі- конкурсі оргвнесок не повертається.

Під час фестивалю проводиться професійна фото- та відеозйомка. Учасники мають змогу придбати ці матеріали одразу після конкурсних виступів.

Спонсори та меценати фестивалю – конкурсу забезпечуються рекламою у пресі, на радіо та телебаченні згідно з існуючим медіапланом. Їх торгівельні марки та логотипи використовуються в оформленні концертних майданчиків та друкованої продукції фестивалю – конкурсу.

Контакти:

+3 8066 21 88 422 , 073 178 00 01

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.- для заявок

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. -для фонограм

Карта Приватбанку для внесення коштів : 5169 3305 0959 2488

ФОП Кухтіна Р.Г.

р/р 26004052243573

МФО 351533

МИ БАЖАЄМО ВАМ ЯСКРАВИХ ПЕРЕМОГ НА ОДНОМУ З КРАЩИХ ФЕСТИВАЛІВ КРАЇНИ!!!

Додаток 1

Анкета- заявка

на участь у фестивалі – конкурсі

« EUROPEAN KIDS AWARDS»

01 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ

(заповнення заявки обов’язково українською мовою – подана інформація переноситься до дипломів! )

 1. Повна назва колективу, місто _
 2. Навчальний Заклад (якщо потрібно вказати у дипломі)_
 3. П.І.Б. керівника колективу _
 4. Контакти керівника, електронна адреса, телефон _
 5. Загальна кількість учасників від колективу _
 6. Необхідна кількість дипломів _

Далі, пункти можуть дублюватися:

 1. Назва композиції _
 2. Хронометраж (хвилин, секунд), побажання для виступу, примітки_
 3. Кількість учасників у номері _
 4. Напрямок хореографії, вікова категорія _

 

 

ЕUROPEAN FESTIVAL –

ТВІЙ УСПІХ НЕПОВТОРНИЙ!!!

 

 

ЗПОВАГОЮ ТА ЛЮБОВ'Ю ДО ВАС , КОМАНДА  ТМ«EUROPEAN FESTIVAL»!

                                                                                               

27 ВЕРЕСНЯ 2020

ГРАНДІОЗНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ

ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС

УКРАІНА, ДНІПРО 

 

 

 

 

 

                                                                                                                    

www.european-fest.com

                                                                                        info@european-fest.com

www.facebook.com/europeanfest/       

www.instagram.com/europeanfest/   

www.youtube.com/channel/UCwaof3n92qR9PJr93NNd88Q

  

НАЙГРАНДІОЗНІШИЙ 

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ

ФЕСТИВАЛЬ – КОНКУРС КРАЇНИ

«EUROPEAN REVOLUTION»

                                                    УКРАЇНА – ДНІПРО 2020

 

 

НАЙЗІРКОВІШЕ ЖУРІ

                   

 

АМАДОР ЛОПЕС та гурт   «RUMBERO’S» 

 

 ГРИГОРІЙ ЧАПКІС    

              

ДІМА КОЛЯДЕНКО

 

 КОСТЯНТИН ЧЕРНОКРИЛЮК

ПОЛОЖЕННЯ

Про проведення Європейського міжнародного фестивалю-конкурсу              «EUROPEAN REVOLUTION»

27 ВЕРЕCНЯ 2020 г.

м. Дніпро, Україна

ДНІПРОВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ

1. Загальні положення

Європейський міжнародний хореографічний фестиваль – конкурс «EUROPEAN REVOLUTION» ( далі – Фестиваль) є Мистецьким проектом- арт-виміром для презентації творчих досягнень, простір для обміну досвідом та співтворчості хореографічних, вокальних циркових колективів та шоу-проектів.

1.1. До участі запрошуються (учні, аматори та професіонали, викладачі та керівники)

1.1. Мистецьких навчальних закладів (ДМШ, школи мистецтв, музичні училища, коледжі,
       університети культури та консерваторії)

1.2. Загальноосвітніх навчальних закладів (ЗОШ, Ліцеї, Гімназії, ПТУ, Коледжі)

1.3. Дитячих центрів творчості (БДТ, ОЦВУМ, ДЮК, ПДіЮТ) та закладів культури (РБК, МБК, СБК,

       палаци культури та дозвілля)

1.4. Дизайнери-модельєри, моделі, дитячі та молодіжні театри мод

1.5. Відокремленні самодіяльні та професійні асоціації, клуби, студії, продюсерські і творчі центри та

       колективи, що працюють за напрямами: хореографічне, вокальне, театральне, циркове, музичне,  

       культурне, черлідінгове, кінематографічне, кіно- та декоративно-образотворче мистецтво

2. Організатори та партнери фестивалю-конкурсу:

2.1. БО «Благодійний фонд «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ»

2.2. Міжнародний проект «EUROPEAN FESTIVAL»

2.3. Торгівельна марка «EUROPEAN FESTIVAL»

2.4. Дитячий телевізійний творчий табір «ВМЕСТЕ»

2.5. Асоціація діячів естрадного мистецтва України

3. Мета та завдання заходу

3.1. Мета проекту:

       -     формування творчого середовища, розвиток та обмін досвідом талановитих дітей і молоді,

       популяризація дитячої творчості та мистецтв;

       -     заохочення до вивчення різних жанрів мистецтва та культур світу, підтримка досягнень

       підростаючого покоління і встановлення дружніх та творчих стосунків між колективами,

       виконавцями, керівниками з різних міст та країн;

-          відродження, збереження та розвиток національних традицій та культур;

-          заохочення до здорового способу життя

3.2. Завдання проекту:

     -     виявлення та подальший культурний розвиток творчих дітей та молоді;

       -     участь переможців у найпопулярніших концертних програмах, конкурсах,

     фестивалях світового рівня країн Європи та Америки;    

       -     залучення до проекту висококваліфікованих спеціалістів у сфері культури та шоу-бизнесу,

       music production та телебачення, fashion-індустрії, а саме - заслужених діячів мистецтва,

       продюсерів, режиссерів, концертних менеджерів та pr-специалистів.

4. Акредитація

4.1.   Дата проведення – 27 вересня 2020 року

4.2.   Місце проведення – ДНІПРОВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТРУ ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ

        за адресою: м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 72А

4.3.   Прийом анкет-заявок та музики - до 17 вересня 2020 року – ОЧНА ФОРМА УЧАСТІ та

         ДИСТАНЦІЙНА ФОРМА УЧАСТІ

4.4.   Реєстрація анкети-заявки (додаток 1) на пошту   - info@european-fest.com

4.5.   ОЧНА ФОРМА УЧАСТІ. Всі фонограми потрібно надіслати на пошту:

       Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. Всі фонограми повинні бути в форматі МР-3, для вокалістів

         фонограми «мінус». Перед початком конкурсної програми учаснику необхідно перевірити

         фонограми, також з собою необхідно мати фонограми, записані на USB-носії в окремій папці з

         зазначенням номінації, вікової категорії, назви творів, назви колективу або виконавця;

4.5.1. Тривалість виступу для очної форми участі – до 4-х хвилин;

4.6.   ДИСТАНЦІЙНАФОРМА УЧАСТІ. У разі дистанційної участі учаснику потрібно заповнити

         анкету-заявку та додати до анкети конкурсний матеріал – відео або фото- через файлообмінник

         або посилання на YouTubе- канал та копію квитанції про оплату, заповнити анкету-заявку

         (додаток 1) та надіслати на пошту - info@european-fest.com – з поміткою ДИСТАНЦІЙНО!

 1. Технічні вимоги до запису відео: дозволяється використовувати зовнішній мікрофон (без

         обробки аудіо-сигналу); відеозйомка повинна проводитися без вимикання і зупинки відеокамери,

          з початку і до кінця виконання твору, без зупинки і монтажу; в ансамлях повинні бути чітко видно

         всіх учасники; допускається аматорський формат при дотриманні всіх інших умов конкурсу

 1. Відеоролик може бути знятий в будь-яких видах і ракурсах (сцена, клас,природа,

         відеокліп, концерт, інший конкурс та ін.). Бажані формати відео: MР4, WMV, AVI та ін.

         Час виступу - не обмежений, але бажаний обсяг ролика не більше 350 Mб.

           Увага! Обов'язково! Сам файл (відеоролик або фото) конкурсного матеріалу повинен бути

           підписаним таким чином: назва колективу (або ПІ соліста), місто, номінація, жанр, назва

           композиції

5. Категорії учасників

           Всі учасники поділяються за віком, від 3-х років та старші, без вікових обмежень

І     категорія                

від 3-х до 4-х років

ІІ     категорія                

від 5-ти до 7-ми років

ІІІ   категорія                

від 8-ми до 10-ти років

ІV   категорія                

від 11-ти до 13-ти років

V     категорія                

від 14-ти до 16-ти років

VІ   категорія                

від 17-ти до 19-ти років

I     категорія                

від 20-ти років

VІІI   категорія                

змішана категорія молодша (максимальний вік учасників – 12 років)

IХ     категорія

змішана категорія старша

Професіонали

без вікових обмежень


6.1. Групи учасників

Мала група

5-7 учасників у композиції (в індивідуальному порядку)

Середня група

8-11 учасників у композиції

Формейшн

від 12-ти до 24-х учасників у композиції

Продакшн

від 25-ти учасників у композиції


7. Номінації та жанри

         Номінації відкриваються відповідно до отриманих анкет-заявок.

НОМІНАЦІЯ - ХОРЕОГРАФІЧНЕ МИСТЕЦТВО

  

   Ж

   А

   Н

   Р

народний танець (сюжетні танці, вітчизняні, танці народів світу, хороводи, побутові)

стилізація народного танцю (народна хореографія та хореографія інших танцювальних напрямків з використанням стилізованих елементів)

сучасний естрадний танець (у номінації дозволяється поєднання декількох сучасних напрямків в одній постановці)

street dance show  (в цій номінації змагаються номери, що представляють наступні напрямки танцю: хіп-хоп, диско, техно, тектонік, LA-style, Jazz-funk, С – walk, Breakdance, Popping,Locking, Vogue, Waakingта інші сучасні напрямки)

східний танець (в цій номінації змагаються номери, що представляють всі напрямки східних танців)

бальний танець (Європейська програма – повільний вальс, танго, віденський вальс, швидкий фокстрот, Латиноамериканська програма – самба, ча-ча-ча, румба, пасодобль, джайф)

сontemporary, модерн, джаз(в цій номінації змагаються наступні танцювальні напрямки:модерн, джаз-модерн, сontemporary, afro-jazz, сontemporary-jazz);

класика, демі-класика (в цій номінації змагаються номери, в яких переважає класична хореографія; елементи в своїй основі залишаються як в класичному балеті, але вони можуть змінюватись та значно відхилятися від класичних канонів);

естрадно-спортивна хореографія ( у номінації змагаються сценічні номери, які містять елементи акробатики, гімнастики і так далі);

дитячий танець

вільна танцювальна категорія (в цій номінації відсутні обмеження по стилістиці танцю. Дозволяється участь різних жанрів в одній композиції).

НОМІНАЦІЯ - ВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО

Ж

А

Н

Р

академічний вокал (камерний та класичний вокал – арії з опер, оперет та мюзиклів, романси)

джазовий вокал (стилі боса-нова, свінг, кул-джаз,фрі-джаз, регтайм, госпел та ін.)

естрадний вокал (стилі: поп, рок, соул, фанк, диско, госпел, хіп-хоп, хаус, денс, елелектро- поп, европоп, естрадний романс, балада, авторська музика, шансон, кабаре та ін.)

народна пісня (фольклорний та автентичний вокал – календарно-обрядові, суспільно та

родинно-побутові пісні)

авторська пісня (естрадний, джазовий, камерний, класичний вокал – пісні у   виконанні самого автора слів чи музики)

 

НОМІНАЦІЯ - ЦИРКОВЕ МИСТЕЦТВО

Ж

А

Н

Р

акробатика (партерна, стрибкова, стрибки з трампліна, па-де-труа, гротеск плечова, па-де-де,акробатика, сальтоморталісти, з підкидними дошками, ікарійські ігри, стрибки на батуті, силова, жокеї, пластика)

еквілібристика (партерна, ручне еквілібрування, на перехідних та вільностоячих сходах, на
канаті, на шпрунг-канаті, на дроті, на кулях, на котушках, велофігуристи, повітряна, на штейн-трапі)

жонглювання (антипод, на коні, групове, сольний)

клоунада (буфонадна, сатирична, музична ексцентрика, дресирувальники, килимова)

гімнастика (партерна, на турніках, на кільцях, силові кільця, швунгові кільця, політ, повітряна, на трапеції, на вертикальному канатові, на рамці, на бамбуку)

дресирування (кінна група, кабріолет, тандем, вільне дресирування, аппортіровка)

черлідінг (черданс-фрістайл, черданс-джаз, черданс-хіп-хоп, чер-команда, чер-мікс-команда, черсоло, стант, груповий мікс, індивідуальна програма)

атлетика (силові жонглери, атлети)

фокуси (ілюзія, маніпуляція)

пантоміма

НОМІНАЦІЯ - ШОУ-ПРОЕКТ

Ж

А

Н

Р

вокально-інструментальні постановки

вокально-хореографічні постановки

театрально-циркові постановки

інструментально-хореографічні постановки

8. Критерії оцінювання відповідно до номінації:

НОМІНАЦІЯ - ХОРЕОГРАФІЧНЕ МИСТЕЦТВО

техніка виконання рухів,виконавська майстерність - відповідність рухів обраного танцювального стилю, рівень складності, якість виконання, музикальність

відповідність репертуару віковій категорії виконавця та заявленій номінації

артистизм учасників - розкриття художнього образу, виразності та культури виконання, вміння перевтілюватись в обраний образ, міміка, відповідність рухів естетичним нормам, манера, макіяж, зачіска

малюнок танцю, синхронність, композиційна побудова та оригінальність постановки, взаємодія танцюристів один з одним

підбір та відповідність хореографічного та музичного та матеріалу

видовищність - винахідливі і цікаві візуальні ефекти з впровадженням декорацій і цікавого дизайну, реквізитів, оригінальності костюмів, контакт з глядачем

НОМІНАЦІЯ - ВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО

музикальність, художнє трактування твору

рівень підготовки (складність репертуару, почуття ритму, вміння користуватися мікрофоном)

виконавська майстерність, артистизм, оригінальність

чистота інтонації та якість звучання

тембр та сила голосу

сценічна культура та сценічний рух

складність репертуару

відповідність репертуару виконавським можливостям і

віковій категорії виконавця

НОМІНАЦІЯ - ЦИРКОВЕ МИСТЕЦТВО

технічні можливості виконавця, техніка виконання трюкової частини номера

рівень циркової підготовки і виконавської майстерністі

артистизм, сценічність (пластика, костюм, культура виконання)

творчий підхід до підбору репертуару

складність виконуваної програми

сценічне та костюмоване оформлення програми, дизайн реквізиту

оригінальність задуму, художня виразність

композиційна цілісність і артистичність виконавця, пластика, уміння використання простору

сценічного майданчика

зовнішній вигляд і сценічна культура учасників конкурсу

НОМІНАЦІЯ - ШОУ-ПРОЕКТ

видовищність або вплив на публіку

винахідливі та цікаві візуальні ефекти з впровадженням декорацій або цікавого дизайну

контакт з глядачем

використання реквізиту

актуальність та правильність підбору музичної композиції

артистизм - вміння перевтілюватися в обраний образ, міміка

костюм, макіяж, зачіска

 

9.Журі конкурсу-фестивалю

9.1. Виступ учасників фестивалю-конкурсу оцінює ПРОФЕСІЙНЕ ЗІРКОВЕ ЖУРІ, яке складається з НАЙПОПУЛЯРНІШИХ ЗІРОК СУЧАСНОЇ ЕСТРАДИ.

ГРІГОРІЙ ЧАПКІС – танцюрист та хореограф, актор, народний артист України, журі популярного танцювального телепроекту «Танці с зірками».                                                                                                                                                             АМАДОР ЛОПЕС - шоумен, хореограф, співак. Чемпіон світу з фехтування. Голова журі популярних танцювальних телепроектів, Українських та міжнародних конкурсів та фестивалей. Голова журi дитячого конкурсу «Little Miss World». Хореограф- переможець телепроекту «Танцюю для тебе» та голова жюрі «Танцюю для тебе-2-3». Срібний призер телепроекту «Майданс-2» . Засновник танцювальної та фітнес студії «RUMBERO’S» у Києві. Фронтмен гурту «RUMBERO’S».

СЕРАФИН ОЛЕГ - шоумен, співак, саунд-продюсер. Автор пісень українською, російською та іспанською мовами. Хореограф -помічник на телепректах «Танцюю для Тебе», «Майданс-2». Соліст гурту з латиноамериканським серцем та українською душею – «RUMBERO’S»

ДІМА КОЛЯДЕНКО - шоумен, хореограф, телеведучий та співак.

КОСТЯНТИН ЧЕРНОКРИЛЮК - актор, більше 25-ти робіт, в тому числі серіал «СВАТИ» (виконував роль Микити Ковальова), серіал «ШКОЛА» (виконував роль Германа), також актор інших серіалів та телевізійних проектів, документального та художнього кіно.

9.2. Для проведення конкурсної програми мистецького проекту організатори мають право об'єднати

       категорії або номінації

9.2. У разі якщо в одній віковій категорії та номінації більше трьох учасників набрали однакову

       кількість балів, допускається додаткове обговорення для визначення призового місця.

9.3. Оцінювання учасників відбувається за 10-бальною шкалою

9.4. У разі, якщо в одній віковій категорії і номінації більше трьох учасників набрали однакову кількість

       балів, допускається додаткове обговорення для визначення призового місця; журі має право

       дублювати місця. Журі має право присудити не всі премії, в т.ч. Гран-Прі, у разі відсутності

       відповідного рівня професіоналізму конкурсанта.

9.5. Рішення журі остаточне, перегляду чи оскарженню не підлягає та закріплюється відповідним

       протоколом

9.6. Організаційний комітет не впливає і не несе відповідальності за виставлені членами журі оцінки та  

       присуджені місця. Звертатись до журі з питаннями в індивідуальному порядку можуть керівники

       колективів. Також всі запитання оговорюються з організаторами в індивідуальному порядку.

10. Нагородження учасників
10.1 КОЖНА ПОСТАНОВКА, ЯКА БУДЕ ПРЕДСТАВЛЕНА НА РОЗСУД ЖУРІ,

       НАГОРОДЖУЄТЬСЯ АВТОРСЬКОЮ НАГОРОДОЮ ТА ДИПЛОМОМ.

10.2.КОЖЕН УЧАСНИК ФЕСТИВАЛЮ НАГОРОДЖУЄТЬСЯ ДИПЛОМОМ  

       МІЖНАРОДНОГО ЗРАЗКУ ТА ПОДАРУНКАМИ ВІД ПАРТНЕРІВ ФЕСТИВАЛЮ.

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ - УНІКАЛЬНА БРЕНДОВАНА МЕДАЛЬ ДІАМЕТРОМ

70 мм – ВАРТІСТЬ 50 гривень

10.3. Для учасників фестивалю – конкурсу також передбачені наступні нагороди:

- ЛАУРЕАТИ 1,2 ТА 3 СТУПЕНЮ (ДОПУСКАЄТЬСЯ ДУБЛЮВАННЯ ПРИЗОВИХ МІСЦЬ);

-  ГРАН – ПРІ ФЕСТИВАЛЮ – КОНКУРСУ В КОЖНІЙ НОМІНАЦІЇ;

-  СПЕЦІАЛЬНІ НАГОРОДИ ФЕСТИВАЛЮ У РІЗНИХ НОМІНАЦІЯХ ТА ПОДАРУНКИ;

- Подарункові сертифікати на 500 та 1000 євро та запрошення на Європейські Міжнародні фестивалі-конкурси мистецтв у Болгарії «EUROPEAN KITEN AWARDS»; Туреччині «EUROPEAN SENSATION ART COMPETITION», Грузії та Єгипті «EUROPEAN MUSIC AWARDS».

УВАГА!!! ВІД ЗІРКОВОГО ЖУРІ ПЕРЕДБАЧЕНІ ДОДАТКОВІ НАГОРОДИ!

!!! КУБОК ЧАПКІСА

!!! КУБОК «RUMBERO’S»

!!! КУБОК КОЛЯДЕНКО

!!! КУБОК ЧЕРНОКРИЛЮКА

11. Фінансові умови

11.1. Фестиваль не є комерційним заходом. Фінансування конкурсу-фестивалю здійснюється за рахунок

       коштів засновників, співзасновників, організаторів, партнерів та спонсорів, а також інших джерел і

       надходжень, не заборонених законодавством України, а також за рахунок внесків учасників.

       ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК ДЛЯ ОДНОГО УЧАСНИКА ДЛЯ ОЧНОЇ УЧАСТІ:

       220 гривень з учасника за один номер

370 гривень з учасника за два номери

ВАРТІСТЬ ДИСТАЦІЙНОЇ УЧАСТІ ЗІ ЗНИЖКОЮ 50%!

       110 гривень з учасника за один номер

185 гривень з учасника за два номери

ДО ВАРТОСТІ ВХОДЯТЬ:

АВТОРСЬКА НАГОРОДА ДЛЯ КОЛЕКТИВУ ТА ДИПЛОМ МІЖНАРОДНОГО ЗРАЗКУ З ПІДПИСАМИ ЗІРКОВОГО ЖУРІ (ФОРМАТУ А-3) ЗА КОМПОЗИЦІЮ ТА ДЛЯ КОЖНОГО УЧАСНИКА, ЗІРКОВІ ПОДАРУНКИ!

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ - УНІКАЛЬНА БРЕНДОВАНА ЗІРКОВА МЕДАЛЬ ІЗ ЗОБРАЖЕННЯМ ЗІРОК ДІАМЕТРОМ 70 мм – ВАРТІСТЬ 50 гривень

       Увага! Передбачені бонуси для керівників!

Реєстрацією вважається заявка на участь та оплата до 17 вересня!

ВХІД ДЛЯ ГЛЯДАЧІВ ТА БАТЬКІВ НА ФЕСТИВАЛЬ - 100 гривень

ВХІД ДЛЯ ГЛЯДАЧІВ НА ГАЛА-ШОУ ТА ЮВІЛЕЙНИЙ КОНЦЕРТ - оплачується додатково

ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ДОНЕСТИ ЦЮ ІНФОРМАЦІЮ ДО БАТЬКІВ!

У разі відсутності учасника на момент його участі у фестивалі- конкурсі оргвнесок не повертається.

12. Права та обов’язки оргкомітету

12.1. Організатори беруть на себе витрати, пов'язані з організацією фестивалю-конкурсу, проведенням

         та нагородженням учасників;

12.2. Оргкомітет має право вносити зміни до положення фестивалю – конкурсу не пізніше останньої

         дати прийому заявок;

12.3. Оргкомітет залишає за собою ексклюзивне право використовувати аудіо- та відеоматеріали з

         фестивалю – конкурсу для виготовлення рекламної продукції, для тиражування всіх видів аудіо- та

         відеопродукції, дає дозвіл іншим організаціям на трансляцію без спеціальної згоди учасника

         фестивалю;

12.4. У разі надзвичайних ситуацій, в тому числі введення військового стану, карантинних обмежень, з

        метою захисту життя та здоров’я учасників, супроводжуючих та інших осіб, які можуть

        постраждати, оргкомітет має право перенести будь-який із запланованих заходів, або 

        запровадити та організувати дистанційне проведення заходу; 

12.5. Оргкомітет не несе відповідальності за організацію учасником фестивалю подорожі до місця

         проведення фестивалю;

12.6. Оргкомітет вживає всіх необхідних заходів на території проведення фестивалю для безпеки

         учасників, за умови дотримання ними правил поведінки, пожежної безпеки та санітарно-

         гігієнічних норм;

12.7. Оргкомітет фестивалю відповідальності за життя та здоров’я учасників під час проведення

         репетицій та фестивалю не несе. Відповідальність за життя та здоров’я учасників фестивалю  

         несуть супроводжуючі особи;

13. Загальні організаційні питання

13.1. Для церемонії нагородження фестивалю кожному учаснику необхідно мати з собою прапор

         країни, міста або свого колективу;

13.2. Учасникам та супроводжуючим особам ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ втручатися в роботу Оргкомітету,

        журі та робочої групи фестивалю-конкурсу. Прохання до всіх учасників дотримуватись дружніх

         відносин та збереження дружньої та позитивної атмосфери конкурсу. У разі створення

         учасниками фестивалю та супроводжуючими особами некоректної ситуації, учасник або колектив

         може бути знятий з участі у конкурсі без повернення внеску;

13.3. На фестивалі забороняється використання відкритого вогню; використання рідини, яка може

         привести сценічний майданчик до непридатного або небезпечного для роботи стану,  

         використання нецензурних висловів у музичних композиціях на будь-якій мові світу;

13.4. Кожен учасник конкурсу несе повну відповідальність за збереження наданого обладнання під час

         фестивально – концертних заходів;

13.5. Форс – мажорні ситуації та виключення обговорюються с організаторами заздалегідь;

13.6. Спонсори та меценати фестивалю – конкурсу забезпечуються рекламою згідно з існуючим    

         медіапланом. Без згоди з адміністрацією заходу розміщення будь-якої рекламної або агітаційної

         продукції заборонено;

13.7. Під час фестивалю організована професійна фото- та відео зйомка від партнерів заходу. Учасники

         мають змогу придбати ці матеріали одразу після конкурсних виступів. Для бажаючих

         організувати додаткову професійну фото- та відео зйомку потрібно отримати письмову згоду з

         адміністрацією фестивалю-конкурсу;

13.8. Учасник фестивалю – конкурсу надає право Оргкомітету використовувати аудіо- та  

         відеоматеріали за його участі у виготовленні рекламної продукції та дає згоду на використання

         його імені в акціях, пов’язаних зТМ«EUROPEAN FESTIVAL»;

13.9. Під час проведення Фестивалю обробка персональних даних учасників здійснюється з

         урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних»;

13.10.Учасники фестивалю та супроводжуючі особи несуть відповідальність за збереження майна та

         приміщень, в яких проходить фестивальний захід;

13.11.Керівники колективів, що беруть участь у фестивалі, несуть відповідальність за достовірність

         наданої в анкеті- заявці інформації, якість підготовки композицій, якість наданого музичного  

         супроводу, особисті цінні речі учасників колективу, культуру поведінки учасників колективу та

         супроводжуючих осіб під час проведення фестивалю;

13.12.Керівники колективів, що беруть участь у фестивалі, повинні мати з собою копії свідоцтв

         народження участників на випадок необхідності підтвердження вікової категорії;

13.13.Організатори фестивалю не несуть відповідальності за невірно подані фонограми, а також

         фонограми, надані у низькій якості чи в неповному записі;

13.14.Організатори залишають право за собою вносити зміни та доповнення в умови і програму

         організації та проведення фестивалю-конкурсу.

Контакти:

+3 8066 21 88 422, +3 8073 178 0001

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.- для заявок

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. -для фонограм

Реквізити для сплати організаційних внесків на карту

Приватбанку: 5169 3305 0959 2488

ФОП Кухтіна Р.Г. р/р 26004052243573

МФО 351533

Додаток 1

Анкета- заявка

на участь у фестивалі – конкурсі

« EUROPEANREVOLUTION»

27 вересня, м. Дніпро

(заповнення заявки обов’язково українською мовою)

Будьте уважні при заповненні заявки! Інформація переноситься до диплому!

Зверніть увагу на відповідність учасників віковим категоріям та номінаціям, а також зверніть увагу на примітки та побажання до виступу!

Відповідальність за надану інформацію несе керівник колективу!

1. Повна назва колективу, місто _

2. П.І.Б. керівника колективу _

3. Контакти керівника, електронна адреса, телефон _

4. Загальна кількість керівників від колективу_

5. Необхідна кількість медалей (вартість 50 гривень)_

6. Необхідна кількість дипломів _

7. Назва номеру _

8. Номінація, жанр _

9. Хронометраж (хвилин, секунд), побажання для виступу, примітки _ вказати вихід з крапки, або під музику) , також вказати якщо композиція є дебютною (буде вказана примітка для журі).

10. Кількість учасників у номері _

11. Вікова категорія _

12. Посилання на YouTubе- канал або файлообмінник (для дистанційної участі) _

ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ!

МИ БАЖАЄМО ВАМ ЯСКРАВИХ ПЕРЕМОГ НА ОДНОМУ З КРАЩИХ ЗІРКОВИХ ФЕСТИВАЛІВ КРАЇНИ!!!

МИ ДУЖЕ ЧЕКАЄМО САМЕ ВАС!!!

ЕUROPEAN FESTIVAL - ТВІЙ УСПІХ НЕПОВТОРНИЙ!

Зповагою,команда ТМ«EUROPEAN FESTIVAL»!

 

  •  +38 066 21 88 422, +38 093 67 66 098, +38 096 616 51 54 
  •  
  •  european-fest 
  •  
  •  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

О нас


«ЕUROPEAN  FESTIVAL» - МЕЖДУНАРОДНЫЙ ПРОЕКТ ЕВРОПЕЙСКОГО ФОРМАТА !

Мы – команда профессионалов в области организации  международных, масштабных и самых грандиозных мероприятияй , ярких и запоминающихся событий города и страны !

Мы - друзья, коллеги и партнеры !

Наша Миссия – Ваш профессиональный рост и развитие!

Наша Миссия – Ваши достижения и победы!

Наша Миссия – Ваше вдохновение и восторг !

Наша Миссия – Ваш УСПЕХ!

111 

ЕUROPEAN FESTIVAL - ТВОЙ УСПЕХ НЕПОВТОРИМ!

Почему мы?


Впервые в истории проведения фестивалей! Фестиваль проходит при поддержке более 35 партнеров и спонсоров, и с каждым проведением это число увеличивается! 

Один из самых масштабных Фестивалей СНГ. За год нас посетило более 10 000 участников! Нашим участникам сопереживало более 15 000 зрителей!
Самые лучшие сцены, самые современные залы, профессиональное музыкальное, техническое и световое оборудование для создания незабываемой атмосферы праздника и масштабов выступления для Вас! 

Только у Нас в программу включена уникальная ярмарка развлечений «EUROPEAN» для наших Любимых конкурсантов !
Самые уважаемые судьи международных масштабов! Мастер-классы для хореографов от ведущих специалистов страны!


Новейшая концепция награждения участников - для Нас Важен каждый из Вас!

Заполнить заявку online


Информация о коллективе

Участие в фестивале

Информация по номерам

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Наши партнеры